Redakcja      Archiwum      Poczta    Księga gości 
 
BO!Tutaj  
Twój tygodnik Kijów - Warszawa - Nowy Jork - Jelenia Góra

  Nr 3 (rok I)             17 września 2003
W numerze:
bo! Sensacja:
HABAT RZĄDZI śWIATEM!

K2am.jpg (6.8 KB) Jak głosi Talmud ziemią obiecaną dla Żydów jest Polska i Ukraina, dlatego pokolenia kapłanów Levy nigdy nie opuściły Polski i Ukrainy i czekają spełnienia także innych przepowiedni.
 
bo! Śmierć Sikorskiego
zgonem Polski

sikorski_m.jpg (5.2 KB) Ten rok ogłoszono rokiem pamięci o Władysławie Sikorskim, mężu stanu, premierze i wodzu naczelnym zamordowanym 4 lipca 1943 na Gibraltarze.
 
bo! Zapomniany
Prezydent Polski w Kraju!

Budujemy pomnik
sokol_m.jpg (5.5 KB) Maj 2003. Kałków Godów. Na kolejną inwestyturę Orderu Świętego Stanisława zjechali zacni goście z całego świata. Zgodnie z zapowiedzią była to I Światowa Inwestytura Orderu Świętego Stanisława. Byli więc nawet goście z USA i Meksyku. Ale zabrakło ...Ukraińców.
 
bo! BO! Byliśmy w Kijowie!
m.jpg (6.6 KB) Pod koniec kwietnia tego roku redakcja "BO! Tutaj" gościła w Kijowie. Szczególnie istotne były spotkania z tamtejszą Polonią. Polskojęzyczny "Dziennik Kijowski" i Związek Polaków na Ukrainie działają tam w opłakanych warunkach.
 
bo! Od redakcji
Ku przemyśleniom
Leszka Kołakowskiego,
Szewacha Weissa
i Lou Carlsona
w dzień rocznicy 17 września 1939


Sześćdziesiąt cztery lata temu radzieccy żołnierze wkroczyli bez wypowiedzenia wojny na teren Polski. Los naszego państwa stał się przesądzony. Hitlerowcy, którzy uczynili to samo siedemnaście dni wcześniej i sowieci rozpoczęli wspólne dzieło kolejnego krwawego rozbioru Polski. I bezlitosnych zbrodni i rabunków.Darmowe liczniki
Sensacja: Habat rządzi światem!

Jak głosi Talmud ziemią obiecaną dla Żydów jest Polska i Ukraina, dlatego pokolenia kapłanów Levy nigdy nie opuściły Polski i Ukrainy i czekają spełnienia także innych przepowiedni. W tym tych najokrutniejszych, o zagładzie Izraela, zatopieniu Londynu, zniszczeniu Watykanu i przeniesieniu papieskiej siedziby do Częstochowy.

Tymczasem na Ukrainie ukazała się książka Pióra Edwarda Hodosa pt. Żydowska ruletka, która w zasadzie jest kontynuacją serii poprzednich książek tegoż autora napisanych pod wspólnym tytułem "Żydowski syndrom".

E. Hodos, mieszkaniec Charkowa, demaskuje w nich tajną sektę judeo-nacjonalistyczną, założoną dwa wieki temu u zbiegu Rosji, Białorusi i Ukrainy, w Lubawiczu. Dziś sekta ta liczy ok. 20 000 członków, a swą siedzibę ma na nowojorskim Brooklinie. I jest - poprzez swą bezwzględną działalność - zagrożeniem dla współczesnego świata. Zdaniem E. Hodosa jej członkowie przeniknęli do parlamentów i rządów najważniejszych państw na świecie, gdzie realizują wytyczne zapisane w słynnych : "Protokołach mędrców Syjonu" (owe protokoły z własnym komentarzem drukuje w książce pt. "Żydowski syndrom3"). Ba, aktywiści Habadu, przeniknęli nawet do struktur ukraińskiego przeoratu Orderu Świętego Stanisława (patrz też tekst pt. Order Świętego Stanisława na Ukrainie i w Polsce), co autor udokumentował kilkudziesięcioma kolorowymi fotografiami z życia tej wpływowej nie tylko na Ukrainie instytucji kierowanej z Anglii przez Wielkiego Mistrza, ostatniego prezydenta Polski na uchodźstwie Juliusza Nowinę Sokolnickiego, zaskoczonego sensacyjnym odkryciem E. Hodosa.

Autor trylogii "Żydowski syndrom" twierdzi, iż to co się wokół nas dzieje to nie przypadek, lecz wola Habadu dążącego do stworzenia żydowskiego państwa "Trzeciej Hazarii". Pierwsza Hazaria (Wielki Hazarski Kaganat) ze stolicą w Astrachaniu, handlująca m.in. niewolnikami, którymi byli Słowianie, działała od VII do X wieku naszej ery. Żywot jej zakończył w 965 roku naszej ery ruski kniaź Światosław. Druga Hazaria to... ZSRR, czyli Socjalistyczny Związek Republik Radzieckich, ale w swym pierwszym okresie. Teraz aktywiści Habadu budują na gruzach ZSRR swoją trzecią Hazarię...

Jak groźny jest Habat? E. Hodos nie formułuje jednoznacznej odpowiedzi, choć nie zawaha się np. zasugerować, iż katastrofa elektrowni atomowej w Czernobylu mogła być następstwem zemsty Habadu. Sabotażu. Otóż, hetman Bohdan Chmielnicki, tak, tak, ten sam, z "Ogniem i mieczem", miał rozgromić w Czernobylu Żydów. I dlatego dziś czernobylską tragedię aktywiści z Habadu nazywają ..."czernobylskim cudem".

Ale dosyć tych szczegółów. Książki E. Hodosa trzeba po prostu samemu przeczytać. Ich wartość jest bowiem wielka, także dlatego, że przed Habadem ostrzega... lider Habadu! Otóż, Menachem Mendel Sznejercon, Lubawicki Rebe, lider judeo-nacjonalistycznej sekty Habat uczynił swym następcą... E. Hodosa. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby w następnym numerze zamieścić wywiad z tym kontrowersyjnym przywódcą sekty, przed której fanatyzmem, cynizmem, faszyzmem i rasizmem ostrzega świat "pierwszy baron Ukrainy", stawiający na okładce "Żydowskiego syndromu 3" fundamentalne pytanie: "Powiedzże rebe, dlaczego wszystko kończy się w Białym Jarze...?" Młodszym pokoleniom przypominamy, iż w Białym Jarze mordowano żydów w czasie II wojny światowej. Znamienny jest też inny cytat z wypowiedzi M. M. Sznejercona: "...w te dni kiedy Wszystkie królestwa świata powstaną przeciwko sobie, my musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami narodów tego świata nie dotknie, wybawi Bóg, Żydów. Wprost przeciwnie, wszystkie nadchodzące wydarzenia będą korzystne tylko dla narodu żydowskiego".

Andrzej Kępiński
do góry
habat1_m.jpg (17.0 KB) habat2_m.jpg (14.9 KB)
habat3_m.jpg (11.9 KB) habat4_m.jpg (19.3 KB)
| BO!Tutaj | Redakcja | Archiwum | Poczta |


Redakcja BO!Tutaj
Design by Dorota Reszke 2003

Serwis hostowany przez:

stat4u