Top     Redakcja     Archiwum     Poczta     
Poleć znajomym
 
Twój tygodnik Kijów - Warszawa - Nowy Jork - Jelenia Góra

  Nr 3 (rok I)              17 września 2003     REKLAMY
W numerze:
bo! Sensacja:
HABAT RZĄDZI śWIATEM!

K2am.jpg (6.8 KB) Jak głosi Talmud ziemią obiecaną dla Żydów jest Polska i Ukraina, dlatego pokolenia kapłanów Levy nigdy nie opuściły Polski i Ukrainy i czekają spełnienia także innych przepowiedni.
 
bo! Śmierć Sikorskiego
zgonem Polski

sikorski_m.jpg (5.2 KB) Ten rok ogłoszono rokiem pamięci o Władysławie Sikorskim, mężu stanu, premierze i wodzu naczelnym zamordowanym 4 lipca 1943 na Gibraltarze.
 
bo! Zapomniany
Prezydent Polski w Kraju!

Budujemy pomnik
solol_m.jpg (5.5 KB) Maj 2003. Kałków Godów. Na kolejną inwestyturę Orderu Świętego Stanisława zjechali zacni goście z całego świata. Zgodnie z zapowiedzią była to I Światowa Inwestytura Orderu Świętego Stanisława. Byli więc nawet goście z USA i Meksyku. Ale zabrakło ...Ukraińców.
 
bo! BO! Byliśmy w Kijowie!
m.jpg (6.6 KB) Pod koniec kwietnia tego roku redakcja "BO! Tutaj" gościła w Kijowie. Szczególnie istotne były spotkania z tamtejszą Polonią. Polskojęzyczny "Dziennik Kijowski" i Związek Polaków na Ukrainie działają tam w opłakanych warunkach.
 
bo! Od redakcji
Ku przemyśleniom
Leszka Kołakowskiego,
Szewacha Weissa
i Lou Carlsona
w dzień rocznicy 17 września 1939


Sześćdziesiąt cztery lata temu radzieccy żołnierze wkroczyli bez wypowiedzenia wojny na teren Polski. Los naszego państwa stał się przesądzony. Hitlerowcy, którzy uczynili to samo siedemnaście dni wcześniej i sowieci rozpoczęli wspólne dzieło kolejnego krwawego rozbioru Polski. I bezlitosnych zbrodni i rabunków.stat4u
 
Biskupowi L.V.Carlson polecam

OŚ DOBRA:
Kijów - Warszawa - New Jork!

Dlaczego umarła Jugosławia? Dlaczego Amerykanie zastąpili Rosjan w Afganistanie? Dlaczego padł Irak?
Bo, jednym z celów USA na przełomie XX i XXI wieku jest Rosja. Nie dobrobyt w Polsce czy na Ukrainie. Dlatego skwapliwie wykorzystano rozpad Układu Warszawskiego, czyli wojskowego paktu, kierowanego z Moskwy, paktu przeciwważącego NATO i w wojskowe struktury NATO włączono Polskę, która w tym roku z nowym amerykańskim sojusznikiem znalazła się w Iraku szybciej niż wojska NATO.

  Otworzyć moskiewskie archiwa
i uhonorować sprawiedliwych wśród Ukraińców!


Kiedy polski i ukraiński parlament uchwaliły w tym roku wspólną deklarację, potępiającą wydarzenia sprzed 60 lat na Wołyniu, a prezydenci Polski Aleksander Kwaśniewski i Ukrainy Leonid Kuczma stanęli razem, by wzajemnie się przepraszać, w kuluarach Sejmu usłyszałem i takie pytanie: - A za co? Przepraszać powinni Niemcy i Rosjanie.

  284 mld USD dla Polski
a mienie pożydowskie


Jak pisaliśmy w Bo!Tutaj nr 1 (patrz tekst pt. 284 mld USD dla Polski - www. botutaj.pl) Niemcy są winni Polakom tytułem odszkodowań cywilno prawnych 284 mld USD. W sprawie tej wysłaliśmy oficjalny list prosząc o skomentowanie naszego tekstu i zaprosiliśmy na nasze Gorące fotele kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera. List polecony, co potwierdza otrzymana zwrotka, dotarł do ambasady Niemiec w Warszawie. Odpowiedzi nie doczekaliśmy się.

  Z profesorem Longinem Pastusiakiem, Marszałkiem Senatu, rozmawia Andrzej Kępiński

- Dlaczego Pan się nie może porozumieć z Edwardem Moskalem?
- Ja?...pierwszy raz słyszę, że się nie mogę porozumieć, przecież go zaprosiłem na debatę w sprawach polonijnych, 30 kwietnia ubiegłego roku, przyjąłem go i odbyliśmy bardzo konstruktywne rozmowy...
- No właśnie, ale się coś stało...
- Nie mogę przyjąć oświadczenia Pana Moskala w sprawie aspiracji Polski do Unii Europejskiej wynikającego z ignorancji i nieznajomości interesów Polski.

  Wyszli z kręgu ciszy
z prof. Henrykiem Skarżyńskim
dyr. Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu
w Warszawie...

Implant dla niemowlaków
z otolaryngologiem Anną Piotrowską
z Instytutu Patologii Słuchu w Warszawie...

...rozmawia Zbigniew Leszek


  Z g r o z a !

Od wielu już lat jestem bywalcem sal sądowych czy to z racji obowiązków zawodowych czy jako poszukiwacz tematów do publikacji na tematy kryminalno-obyczajowe czy wreszcie w charakterze strony w postępowaniach sądowych. Napatrzeć się tu można i nasłuchać rzeczy, których nie dostarczy żadna telewizja, film ani teatr z tej prostej przyczyny, że najgenialniejszy pisarz, poeta czy scenarzysta nie wymyśli tak skomplikowanych i wyrafinowanych perypetii ludzkich losów i poczynań jak potrafi to zrobić życie.

  Wyrolowani na milion złotych

W kodeksie cywilnym stoi jak byk: jeżeli komuś coś podarowałeś, możesz odwołać darowiznę, jeżeli obdarowany dopuścił się wobec ciebie rażącej niewdzięczności, ba, obdarowany musi twoją wolę uszanować i zobowiązany jest dobrowolnie rzecz, o którą chodzi, Tobie oddać. Zgodnie więc z kodeksem postąpili państwo Marszewscy, a oto co ich spotkało.

  Bush z Kusiakiem w tle

Brzmi to jak anegdota, okazuje się jednak, że amerykański prezydent George Bush junior nie jest jankesem czystej krwi. W jego żyłach płynie słowiańska krew i to w dodatku błękitna. Rzecz w tym, że pra, pra dziadkiem Busha był polski książę Bolesław Krzywousty, legendarny założyciel Jeleniej Góry.

Vahan Bego

Amplico AIG Life

Dialog

Marex Meble

Hotel Jelonek

Expanpro

Zremb

Renault Megane

Hotel Las

Topping

Sisco

Agal
U NAS KUPISZ:
Apokalipsa
Muzyka Wojtka Jasińskiego znana jest między innymi w Japonii, Ameryce
i Francji. Ilustrują nią swoje dzieła autorzy filmów dokumentalnych
i programów telewizyjnych.

Album Austria-Polska

Album Austria-Polska Petera Trimbachera
Tę książkę kupisz
w redakcji BO!
wywiad z autorem
do góry
| BO!Tutaj | Redakcja | Archiwum | Poczta |


Redakcja BO!Tutaj
Design by Dorota Reszke 2003