Redakcja      Archiwum      Poczta    Księga gości 
 
BO!Tutaj  
Twój tygodnik Kijów - Warszawa - Nowy Jork - Jelenia Góra

  Nr 4(rokI I)             01 sierpnia 2004
W numerze:
bo!

HABAD - ŚMIERTELNA RADIACJA!

Ponad dziesięć lat "ukraiński" Żyd Eduard Hodos prowadzi, według jego własnych słów, "demaskującą walkę z niebezpieczną religijną sektą judejsko -faszystowską Habad".
 
bo! Pamięci Georga Orwella
ŚWINIE ROBIĄ SWOJE

"Folwark zwierzęcy" to tytuł książki Georga Orwella- bajki, opowieści o tym jak to pewnego dnia zwierzęta postanowiły żyć wspólnie, szczęśliwie i solidarnie. Sprawiedliwie.
 
bo! Śmierć Sikorskiego
zgonem Polski

Budujemy Pomnik !

sikorski_m.jpg (5.2 KB) Rok 2003 ogłoszono rokiem pamięci o Władysławie Sikorskim, mężu stanu, premierze i wodzu naczelnym zamordowanym 4 lipca 1943 na Gibraltarze.
 

bo!

bo!

Droga do Polski

Zapomniany
Prezydent Polski w Kraju!

Rozmowa
z Księciem Juliuszem Nowiną Sokolnickim, Ostatnim Prezydentem Polski na uchodźstwie

solol_m.jpg (5.5 KB) Największym naszym osiągnięciem było utworzenie Rady Środkowo Europejskiej, powstała ona
w 1986r. po wielu latach negocjacji z innymi rządami emigracyjnymi. Poza nami
w jej skład wchodzili także Bułgaria, Albania, Rumunia, Czechosłowacja, Estonia -
w sumie 7 rządów krajów środkowej Europy.
 
bo! Kawalerowie i Damy Orderu Świętego Stanisława
W kwietniu 2004r. autorstwa Ryszarda Tymoteusza Komorowskiego ukazał się długo oczekiwany album pt. "Kawalerowie i Damy Orderu Świętego Stanisława"...
 
bo! Budiesz na pristoł Ukrainy

Na Ukrainie została jedynie podległa Moskwie cerkiew, po prawdzie pełniąca rolę wywiadu rosyjskiego. Trzeba z tym skończyć. Ukraińcy muszą być gospodarzami u siebie - nie ma wątpliwości Michał Karaczewski Wołk.

Nosi się skromnie. Jeździ czerwonym autobusem lub pociągiem. Gdyby nie drobny, złoty znaczek korony wpięty w klapę marynarki, można by go wziąć za przeciętnego obywatela....

 
bo! Z ławy satyryka
sKuśka Kusiaka

Redaktor Wojciech Jankowski osiągnął cel.
O ile jego tekst - jak twierdzi satyryczny- przeszedł bez szerszego rezonansu, to los jaki go spotkał po jego opublikowaniu stał się przyczynkiem do poważnych dywagacji na temat motywacji, które przymusiły go do popełnienia feralnego tekstu...
 
bo! Korespondencja z Kijowa
DIKIE TAŃCE i WARIANT GRUZIŃSKI ?

  Premier Ukrainy złowił złotą rybkę. Złota rybka- jak każda złapana złota rybka- chcąc odzyskać wolność zaproponowała, że spełni mu trzy życzenia. Premier spojrzał na nią, zadumał się i... puścił wolno z komentarzem: - A na co mnie Twoja pomoc . Przecież mam wszystko, jestem premierem...
 
bo! Od redakcji
Bilion baksów dla Polski !

  Nasz nowy numer oddajemy Wam czytelniku w dacie kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Powstania, w którym zginęło co najmniej 200 000 tysięcy Warszawiaków - cywili i żołnierzy podziemnej Warszawy. Powstania, o którym nie chce pamiętać świat, bo jest ono, zwłaszcza dla byłych polskich koalicjantów w czasach II wojny światowej, tj. Rosji ( spadkobierczyni ZSRR) Wielkiej Brytanii USA i Francji, dowodem ich zbrodni na Polsce i Polakach. A dopiero potem hańby i zbrodni Niemców.stat4u
Od redakcji

Bilion baksów dla Polski !


Nasz nowy numer oddajemy Wam czytelniku w dacie kolejnej rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. Powstania w którym zginęło co najmniej 200 000 tysięcy warszawiaków - cywili i żołnierzy podziemnej Warszawy. Powstania o którym nie chce pamiętać świat bo jest ono, zwłaszcza dla byłych polskich koalicjantów w czasach II wojny światowej, tj. Rosji (spadkobierczyni ZSRR) Wielkiej Brytanii, USA i Francji, dowodem ich zbrodni na Polsce i Polakach. A dopiero potem hańby i zbrodni Niemców. Ponad wszelką wątpliwość Polska została zwyczajnie przehandlowana, sprzedana Stalinowi przez zachodnich zdrajców. Świadomość tego niestety była przez dziesiątki lat blokowana przez oficjalną propagandę zachodu i Moskwy. Z tak wielkim skutkiem, iż w tym roku korespondenci zagraniczni informowali, iż do Warszawy przybędzie kanclerz Niemiec na obchody rocznicy powstania w żydowskim getcie! Dla nich bowiem istniał tylko powstańczy zryw Żydów. Tacy bezczelni. Dlatego z wielką satysfakcją odbieramy fakt pokazania się na rynku książki profesjonalnego profesora Normana Daviesa pt. "Powstanie '44". Ten walijski historyk nie ma wątpliwości - w rozmowie z dziennikarzem stwierdził wprost "ten cholerny zachód nie ruszył nawet palcem!" kiedy ginęła Warszawa. Od siebie dodajemy - wtedy ginęła Polska.

Kiedy na Wawelu chowano rzekome zwłoki generała Władysława Sikorskiego żyjący jeszcze i obecni w tłumie zgromadzonych na Wawelu ludzi byli żołnierze tego Naczelnego Wodza nieśli transparenty z napisami informującymi, że alianci to zdrajcy Polski. Widząc masowość tych transparentów przeżyłem szok. Telewizja Polska transmitujące te uroczystości natomiast nie odnotowała tych dowodów oburzenia na naszych byłych aliantów. 1 sierpnia 2004 telewizji polskiej ta sztuka się już nie udała. Kanclerzowi Niemiec Gerhardowi Schreoderowi uczestniczącemu w uroczystościach upamiętniających rocznicę wybuchu powstania warszawskiego towarzyszyły gwizdy. Dowodzą one, iż Polacy czują nieszczere intencje na odległość. Polacy! Nie przedstawiciele polskiej(?) klasy politycznej, którzy Kancerzowi Niemiec bili brawa gdy on z całą stanowczością zapewniał, iż "związane z drugą wojną światową kwestie majątkowe nie są dla obu rządów tematem w niemiecko-polskich stosunkach". Hańba? Nie. To zdrada. Jawna zdrada.

Przypomnijmy. Polakom, tylko z tytułu odszkodowań cywilno prawnych za szkody wyrządzone przez Niemców w czasie II wojny światowej należy się co najmniej 284 mld USD (czytaj: "284 mld USD dla Polski", nr 1 www.botutaj.sisco.pl lub www.botutaj.pl; oraz "od redakcji" i "284 mld USD dla Polski a mienie pożydowskie" w numerze 3 ). Jeżeli do tego dojdą kontrybucje wojenne Niemcy są nam , Polakom i Polsce, winni co najmniej bilion baksów!!! Tymczasem co oni robią? Przy pomocy instrumentów makroekonomicznych zwyczajnie nas łupią czyniąc z nas nędzarzy. A przy pomocy mediów opanowanych przez nich i Żydów (np. Rzeczpospolita, Wyborcza, lokalne dzienniki) tworzą obraz pokrzywdzonych... Niemców! Ba, tworzą fakty dokonane. Miasto Racibórz spodziewa się fali pozwów o zwrot majątków Niemcom. Pruskie Powiernictwo zapowiedziało, że złoży pozwy przeciwko Polsce w dwóch europejskich trybunałach- w Stasburgu i w Luksemburgu. A radny Goerlitz tapetuje kotlinę jeleniogórską i Bolesławiec plakatami z których wynika , że to Polacy i Czesi są mordercami niewinnych Niemców, ale niedługo sprawiedliwości stanie się zadość!!!
A co na to polska klasa polityczna? Milczy lub bije brawa nieszczeremu kanclerzowi. Zdrada. Zdrada. Mości Panowie zdrada! Bo warunkiem pojednania i pokoju nie jest łaskawe odstąpienie Niemców od odszkodowań jakie rzekomo im się należą od Polaków i Czechów, lecz naprawienie szkód wyrządzonych Polakom i Polsce. Czechom też. Chodzi - przypomnijmy za tygodnikiem "Wprost" - o okrągły bilion baksów, tylko dla Polski.


Andrzej Kępiński

do góry
| BO!Tutaj | Redakcja | Archiwum | Poczta |


Redakcja BO!Tutaj
Design by Dorota Reszke 2003

Serwis hostowany przez:

stat4u