Redakcja     Archiwum     Poczta     
Poleć znajomym
 
Twój tygodnik Kijów - Warszawa - Nowy Jork - Jelenia Góra

  Nr 5 (rok II)             08 sierpnia 2005     REKLAMY
W numerze:
bo!

Konstytucja 1935 r polską racją stanu

Rozmowa z Juliuszem Nowina Sokolnickim, prezydentem Polski na uchodźstwie, Wielkim Mistrzem Orderu Świętego Stanisława odbyta 4 października 2004 w Colchester (Anglia)
 
bo! Bilion USD dla Polski

POLSKĄ RACJĄ STANU POWRÓT DO KONSTYTUCJI 1935 r!
Przed opinia publiczną skrywana jest prawda o tym, że Polsce i Polakom należą się bilionowe odszkodowania, bo za straty nam wyrządzone przez hitlerowskie Niemcy i sowiecką Rosje powinni nam zapłacić ich spadkobiercy - współczesne Niemcy i Rosja.
 
bo! WIWAT JUSZCZENKO! WIWAT TYMOSZENKO!
Kiedy we wrześniu ubiegłego roku podróżowałem po Ukrainie na Krymie, w Odessie i Kijowie spotykałem Ukraińców pewnych co do dwóch spraw: - że nie będą głosować na człowieka ustępującego prezydenta Leonida Kuczmy, gdyż Ukraina potrzebuje zmiany...
 

bo!

BO! w plastikowej
Europie

UNIA ZDRADY
 
solol_m.jpg (5.5 KB) Kiedy jesteś w Poczdamie nie sposób zadumać się nad sensem słowa sojusznik. To tu po zdradzieckiej dla Polski konferencji w Jałcie wbito w sposób ostateczny nóż w plecy sojusznikowi aliantów walczącemu o naszą i waszą wolność: Polsce.
 
 

Premierowi Belce na przebudzenie
NA POMOC

Z ławy sądowej - c.d.
bo! Rzecznik Praw Obywatelskich

LIST OTWARTY

Teoretycznie sądy i prokuratury powinny być niezależne od polityków i innych nacisków po to by mogły czynić sprawiedliwość. Bo teoretycznie w sądach i prokuraturach pracują najlepsi z najlepszych - najsprawiedliwsi. A w praktyce?
 
bo! Kazanie o zdradzie stanu księdza Henryka Jankowskiego, Gdańsk 19.09.2004r.

NARZĘDZIA ZNIEWOLENIA NARODU POZOSTAJĄ TE SAME

"Błąd kryje się w koncepcji ludzkiej wolności oderwanej od posłuszeństwa prawdzie, a zatem również od obowiązku poszanowania praw innych ludzi... "

 
bo! Majka AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
    LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Co z tą Polską ? Właśnie!!! Jest, to między innymi powód napisania przeze mnie tego listu do Pana. Tytuł programu trafnie postawiony, ale uważam, że bardziej idzie w nim o typowe --- talk-show, a nie o prawdę i dobro Naszego kraju.

 
bo! Instytut Sikorskiego w Londynie - instytutem oszustów?
Dnia 6 października 2004 r po godzinie 14.00 odwiedziliśmy Instytut Polski i Muzeum im. Generała Sikorskiego w Londynie. Instytucja ta znajduje się w efektownej kamienicy przy Prince's Gate 20, w samym centrum Londynu.
 
bo! Nazwisko? Dobry towar!
  Od wielu lat w naszym kraju toczy się dyskusja o tym kto jest kim. I choć dyskusja ta toczy się w kawiarniach, restauracjach, w przedziałach PKP i autobusach nie ma jej na łamach prasy.
 
bo! Żółkiew - Chocim - Zbaraż - Kamieniec Podolski - Bar

Z Kresów Rzeczypospolitej
  Na przełomie października i listopada 2004r. zespół redakcji Bo!Tutaj pojechał na Ukrainę. W drodze do Kijowa zwiedziliśmy Żółkiew, Chocim, Zbaraż, Kamieniec Podolski, Bar.


 

Dieta optymalna

OPTYMALNI NA KONGRESIE W ZURICHU

Jak nas poinformowała Zofia Kuzioła z Zurichu pełną parą trwają przygotowania do międzynarodowego kongresu optymalnych w Szwajcarii. Chodzi oczywiście o "Dietę optymalną" dr Jana Kwaśniewskiego. Dietę uzdrawiającą beznadziejnie chorych. I dietę zmilczaną przez media, chociaż w Polsce ponad 2 mln osób już stosuje ten sposób na życie.

  "My Optymalni"

Rozmowa z Hanną Suchowiecką - dietetykiem i asystentką dr Jana Kwaśniewskiego, autora słynnej "Diety optymalnej" przeprowadzona w Willi Obywatelskiej w Ciechocinku, gdzie Hanna Suchowiecka wraz z mężem Tadeuszem prowadzą tamtejszą "Arkadię"

Redakcja Bo! wśród Optymalnych

Korzystając z zaproszenia w dniach 16-17 października 2004r. Bo! Tutaj wzięło udział w II Konferencji lekarzy optymalnych i fizjoterapeutów w Ciechocinku. Konferencja poświecona była otyłości, pladze naszego stulecia i przyczynie wielu chorób.


 

Dieta na Festiwalu

Zgodnie z zapowiedzią i programem doktor Jan Kwaśniewski twórca słynnej "diety optymalnej" był gościem i wykładowcom podczas tegorocznego Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w Legnicy. Festiwal jest imprezą popularnonaukową organizowaną co roku we wrześniu i październiku przez wyższe uczelnie Wrocławia, Instytut Polskiej Akademii Nauk oraz środowiska pozauczelniane.

 

MAŁYSZ GÓRĄ BO z BO!

Harrachow. 11. Grudnia 2004 r. Tysiące fanów Adama Małysza nie ma wątpliwości. Wygrają! Wygra Polska! Wygra Małysz! No i tak się stało. Małysz w końcu po raz pierwszy tego zimowego sezonu wygrał. Sam ze sobą. Z rywalami. Dla nas i za nas. Udowodnił po raz kolejny, że Polak potrafi. Dzięki Tobie za to!

 

Herby w dawnej Polsce

Herby szlachty pochodzenia żydowskiego

Ryszard T. Komorowski Źródło: "Genealogia i heraldyka" Nr 4, 2001r.

Żydzi w dziejach Polski odegrali znacząca rolę zarówno ze względu na swoje zdolności, religię, kulturę jak i liczebność i osadnictwo sięgające średniowiecza. W tym odcinku przedstawimy herby szlachty pochodzenia żydowskiego.

 

Mieszkaniec Jeleniej Góry chce 75 tysięcy odszkodowania od poznańskiego koncernu tytoniowego

Gardłowa sprawa papierosów

Mimo, że zaprzecza - widać, że mówienie jest dla niego dużym wysiłkiem. W ciągu godzinnej rozmowy, kilka razy wychodzi do kuchni, by przepłukać gardło wodą i odchrząknąć. Zbigniew Czarnecki 73 letni rencista z Jeleniej Góry jest jednym z tysiąca osób w Polsce chorych na raka krtani, ale jedynym który zdecydował się podać do sądu koncern tytoniowy. Sprawa nie ma w Polsce precedensu.

 

W zwierciadle sąsiedztwa Miał być Malczewski, Chełmoński, Wyspiański, kurtyna Siemiradzkiego, Cmentarz Orląt Lwowskich i ... i niestety tak niewiele z tych planów zostało. Tylko polski Lwów już dzisiaj nie istnieje.

Ścieżka obok drogi

Lviv 2001 nie jest sentymentalny. Najpełniej widać to właśnie na Cmentarzu Łyczakowskim. Podział na Polaków i Ukraińców od razu rzuca się w oczy. Od swoich na cmentarzu nie bierze się ani kopiejki - od Polaków 3 hrywny. Dalej podział jest jeszcze bardziej widoczny.Vahan Bego

Amplico AIG Life

Dialog

Marex Meble

Hotel Jelonek

Expanpro

Zremb

Renault Megane

Hotel Las

Topping

Sisco

Agal
U NAS KUPISZ:
Apokalipsa
Muzyka Wojtka Jasińskiego znana jest między innymi w Japonii, Ameryce
i Francji. Ilustrują nią swoje dzieła autorzy filmów dokumentalnych
i programów telewizyjnych.

Album Austria-Polska

Album Austria-Polska Petera Trimbachera
Tę książkę kupisz
w redakcji BO!
wywiad z autorem
do góry
| BO!Tutaj | Redakcja | Archiwum | Poczta |


Redakcja BO!Tutaj
Design by Dorota Reszke 2003