Redakcja      Archiwum      Poczta    Księga gości 
 
BO!Tutaj  
Twój tygodnik Kijów - Warszawa - Nowy Jork - Jelenia Góra

  Nr 5 (rok II)             08 marzec 2005

W numerze:
boKonstytucja

Konstytucja 1935 r polską racją stanu

Rozmowa z Juliuszem Nowina Sokolnickim, prezydentem Polski na uchodźstwie, Wielkim Mistrzem Orderu Świętego Stanisława odbyta 4 października 2004 w Colchester (Anglia)
 
bo! Bilion USD dla Polski

POLSKĄ RACJĄ STANU POWRÓT DO KONSTYTUCJI 1935 r!
Przed opinia publiczną skrywana jest prawda o tym, że Polsce i Polakom należą się bilionowe odszkodowania, bo za straty nam wyrządzone przez hitlerowskie Niemcy i sowiecką Rosje powinni nam zapłacić ich spadkobiercy - współczesne Niemcy i Rosja.
 
bo! WIWAT JUSZCZENKO! WIWAT TYMOSZENKO!sikorski_m.jpg (5.2 KB) Kiedy we wrześniu ubiegłego roku podróżowałem po Ukrainie na Krymie, w Odessie i Kijowie spotykałem Ukraińców pewnych co do dwóch spraw: - że nie będą głosować na człowieka ustępującego prezydenta Leonida Kuczmy, gdyż Ukraina potrzebuje zmiany...
 

bo!

BO! w plastikowej Europie

UNIA ZDRADY


solol_m.jpg (5.5 KB) Kiedy jesteś w Poczdamie nie sposób zadumać się nad sensem słowa sojusznik. To tu po zdradzieckiej dla Polski konferencji w Jałcie wbito w sposób ostateczny nóż w plecy sojusznikowi aliantów walczącemu o naszą i waszą wolność: Polsce.
 
 

Premierowi Belce na przebudzenie
NA POMOC

Z ławy sądowej - c.d.
bo! Rzecznik Praw Obywatelskich

LIST OTWARTY

Teoretycznie sądy i prokuratury powinny być niezależne od polityków i innych nacisków po to by mogły czynić sprawiedliwość. Bo teoretycznie w sądach i prokuraturach pracują najlepsi z najlepszych - najsprawiedliwsi. A w praktyce?
 
bo!

Kazanie o zdradzie stanu księdza Henryka Jankowskiego, Gdańsk 19.09.2004r.

NARZĘDZIA ZNIEWOLENIA NARODU POZOSTAJĄ TE SAME

"Błąd kryje się w koncepcji ludzkiej wolności oderwanej od posłuszeństwa prawdzie, a zatem również od obowiązku poszanowania praw innych ludzi.

 
bo! Majka AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
    LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Co z tą Polską ? Właśnie!!! Jest, to między innymi powód napisania przeze mnie tego listu do Pana. Tytuł programu trafnie postawiony, ale uważam, że bardziej idzie w nim o typowe --- talk-show, a nie o prawdę i dobro Naszego kraju.
 
bo! Instytut Sikorskiego w Londynie - instytutem oszustów?
Dnia 6 października 2004 r po godzinie 14.00 odwiedziliśmy Instytut Polski i Muzeum im. Generała Sikorskiego w Londynie. Instytucja ta znajduje się w efektownej kamienicy przy Prince's Gate 20, w samym centrum Londynu.
 
bo! Nazwisko? Dobry towar!
  Od wielu lat w naszym kraju toczy się dyskusja o tym kto jest kim. I choć dyskusja ta toczy się w kawiarniach, restauracjach, w przedziałach PKP i autobusach nie ma jej na łamach prasy.
 
bo!

Żółkiew - Chocim - Zbaraż - Kamieniec Podolski - Bar

Z Kresów Rzeczypospolitej

  Na przełomie października i listopada 2004r. zespół redakcji Bo!Tutaj pojechał na Ukrainę. W drodze do Kijowa zwiedziliśmy Żółkiew, Chocim, Zbaraż, Kamieniec Podolski, Bar. Wspomnień mamy mnóstwo, aczkolwiek o jednym trzeba pamiętać.
stat4u

Dieta optymalna OPTYMALNI NA KONGRESIE W ZURICHU

Jak nas poinformowała Zofia Kuzioła z Zurichu pełną parą trwają przygotowania do międzynarodowego kongresu optymalnych w Szwajcarii. Chodzi oczywiście o "Dietę optymalną" dr Jana Kwaśniewskiego. Dietę uzdrawiającą beznadziejnie chorych.

I dietę zmilczaną przez media, chociaż w Polsce ponad 2 mln osób już stosuje ten sposób na życie. Dieta optymalna będzie tematem tej szwajcarskiej konferencji i prawdopodobnie weźmie w niej udział prominentny pacjent dr Jana Kwaśniewskiego Lech Wałęsa. Dzięki diecie optymalnej ten były prezydent PRL-Bis odłożył insulinę i cukrzyca przestała mu dokuczać. Z tego powodu L. Wałęsa oświadczył, że temu Kwaśniewskiemu on ufa.

Dieta optymalna ma już swój hymn , a jest nim "czacza"- słowa i muzykę do tej "czaczy" napisał sam mistrz polskiej estrady Andrzej Rosiewicz. Ruch optymalnych sławi poemat, organ prasowy, miesięcznik " Optymalni" i życie wewnętrzne, także - bo nie może być inaczej- poddane próbie secesji, bo jak wytłumaczyć powstanie pisma "Optymalnik", z którym mistrz J. Kwaśniewski nie ma nic wspólnego, chociaż pismo to handluje takimi samymi jak miesięcznik "Optymalni" książkami polecanymi przez twórcę diety optymalnej?

Pod Poznaniem piecze się słodycze i pieczywo optymalne, a w Krotoszynie produkuje wyroby optymalne - wędliny, pasztety, etc. Kto? Optymalni. Osoby, które z ciężkich chorób wyszły po zastosowaniu diety optymalnej. Każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej o diecie optymalnej może wejść na stronę internetową www.optymalni.pl

kupić książkę Kwaśniewskiego, lub odwiedzić jedną z licznych Arkadii - ośrodków w których także można poddać się prądom selektywnym, stosowanym też według wskazówek dr Jana. . A wszystko to pod nadzorem lekarzy optymalnych i innych ludzi specjalnie przeszkolonych i przeegzaminowanych przez dr J. Kwaśniewskiego.do góry
| BO!Tutaj | Redakcja | Archiwum | Poczta |


Redakcja BO!Tutaj
Design by Dorota Reszke 2003

Serwis hostowany przez:

stat4u